Logged In As Admin: {{reverbUser.name}} ({{reverbUser.id_unique()}}), Acting As: {{reverbPageObject.data.name}} ({{reverbPageObject.id_unique}})
 
x
Viter

Viter

Rock / Metal / Folk Lviv, UA  UA

Discography

Shows

 • 2014

  Jul 27

  Lviv, UA | 8:00pm

  Зважаючи на останні події в Україні, є досить актуальними питання єдності та допомоги військовим АТО. Тому задля досягенння поставленої мети Фестиваль-ярмарок "Легенди Свіржа" об'єднується з благодійним фестивалем "Полярна Зірка" під гаслом "Україна Єдина - спільна мета". Відбуватиметься подія з 25 по 27 липня. На вас чекають: велика та акустична сцени, літературні читання, козацькі забави та реконструкція бою, фаєр-шоу та виконавці з усієї України, які приїдуть, щоб підтримати єдність та допомогти зібрати кошти на допомогу українським військовим.

 • 2013

  Aug 16

  Родатичі, UA | 5:00pm
 • 2013

  Jun 30

  Дрогобич, UA | 8:00pm

  VITER - 30 червня, презентація альбому "ВЕСНА" - ВИШИВАНКА-ФЕСТ 2013 Фестиваль рідної культури, який відбувається на Прикарпатті, у м. Дрогобичі. Гурт VITER ділив сцену із такими відомими гутами, як HALLOWEEN, THE MARY MAJOR, TÝR, MOONSORROW, ARKONA, ALKONOST та іншими. Величезну увагу гурт приділяє сценічному шоу, використовуючи різноманітні піротехнічні та інші візуальні ефекти. Вдало дебютувавши на потужному українському рок-фестивалі GLOBAL EAST ROCK FESTIVAL в 2011 році, гурт завоював ще більшу симпатію аудиторії. Один з феєричних моментів у виступах гурту — вибух двометрового фонтану іскор з величезного рогу в руках вокаліста.

 • 2013

  Jun 28

  Каменец-Подольский, UA | 8:00pm

  VITER - 28 червня, презентація альбому "ВЕСНА" - ФОРПОСТ 2013 Мегафестиваль средневековой культуры в г.Каменец-Подольский. 28-30 июня 2013 года. Гурт VITER ділив сцену із такими відомими гутами, як HALLOWEEN, THE MARY MAJOR, TÝR, MOONSORROW, ARKONA, ALKONOST та іншими. Величезну увагу гурт приділяє сценічному шоу, використовуючи різноманітні піротехнічні та інші візуальні ефекти. Вдало дебютувавши на потужному українському рок-фестивалі GLOBAL EAST ROCK FESTIVAL в 2011 році, гурт завоював ще більшу симпатію аудиторії. Один з феєричних моментів у виступах гурту — вибух двометрового фонтану іскор з величезного рогу в руках вокаліста.

 • 2013

  Jun 14

  Lviv, UA | 8:00pm

  Eleks Battle of the Bands! Трохи більше інформації про формат події Гурти матимуть до 30 хвилин часу на виступ (включно з часом на підключення апаратури). Ми мусили зменшити ліміт на час виступу, адже було отримано більшу кількість заявок, ніж очікувалось. Виявляється, що наш (як вважалося) оптимістичний погляд на майбутнє та кількість учасників, був насправді трохи песимістичним :) Тож як і що саме відбуватиметься? Учасники мають нагоду виступати в одному або в двох видах конкурсів: кавери або / та власні теми. На даний момент усі гурти, які зголосились, почнуть з каверів, а вже потім перейдуть до виконання власних композицій. Чому так? Більшість гуртів мають різні вподобання (загалом, як і більшість людей) та виступають у різних стилях. Саме тому, щоб глядачі завжди могли знайти щось для себе цікаве та просто краще зрозуміти гурт, репертуар та манеру виконання, кожен бенд починає з більш-менш відомих речей. Вже після того, як знайомство відбулось і усі трохи попідскакували під знайомі акорди та ритм барабанів, гурти покажуть все те, на що здатна їхня музика. Які саме кавери? Оу, повірте, дуже і дуже гарні. Гурти гратимуть різні олдові штуки від ZZTop, Jimi Hendrix, просто кульні теми Metallica, Halloween та AC/DC, додадуть ще пороху від Decapitated, Guano Apes, а також трохи справжнього панківскього перцю. Думаю, вражень у глядачів буде багато :) Ну і звісно ми не забудемо старий добрий поп. В такому шаленому ритмі все це і відбуватиметься - перемішуючи старе або нове відоме з новим, ще для більшості невідомим. А завершенням всього цього дійства буде виступ гурту Вітер. Сподіваємось, все це позносить вам дахи неначе той ураган у Канзасі, що й переніс Дороті до країни Оз. Гарної вам ночі! Завтра буде ще більше новин адже ми почнемо знайомити вас з творчістю гуртів та просто з людьми, з яких ці гурти складаються.

Comments

Add Comment
 • Malte and Bengt-Åke (Fan)
  Malte and Bengt-Åke
  Dear Viter, Our thoughts goes to you now, during these difficult days for your homeland, Ukraina. PS. We love your sound! Ben & Mal. <3
 • 13 BoneZ (Artist)
  13 BoneZ
  Man you rock! Hi this is Steve-o from 13 BoneZ. We just hit #1 on the American reverb rock charts-come check us out.
 • The Smith III (Smith III) (Artist)
  The Smith III (Smith III)
  Hi, Congratulations! Nice music! Could you drop in sometime and support or listen to ours? Put A Stamp On It! Smith III
 • INFERNO (UKRAINE) (Artist)
  INFERNO (UKRAINE)
  Приветствую!!!

Photos

About

Sounds Like: Rammstein, In Extremo, Subway to Sally, DERO GOİ ( oomph!), Tanzwut

Label: Eastern Europe - Metalism Records, Casus Belli Musica

Bio: The band was formed in the spring of 2010 in the picturesque ancient city of Lviv, the cultural capital of Ukraine.

The original line-up of the band included four members only – Yulian Mytsyk – founder of the band (vocals, guitars, bass), Andriy Kopylchak (drums, percussion), Oleksandr Yaremchuk...See Full Bio

Icon twitter Icon youtube 1390050656 1 Icon facebook Icon lastfm Icon myspace Icon soundcloud Icon youtube Itunes Cd baby Other 1 Merch 1

Status

Loading...

PURCHASE SPRINGTIME MP3 ALBUM!

PURCHASE SPRINGTIME MP3 ALBUM!

Recent Blogs

Press

Stats

 • Song Plays 11,818
 • Video Plays +8,115 31,780
 • Total Fans 2,489
 • ReverbNation Fans 206
 • Facebook Likes 1,511
 • Twitter Followers 169
 • YouTube Subscribers 489
 • Widget Impressions 396,775

Fans