x

Cats In Practice / Press

"10 yıldır hem bu işin içinde olan, hem de albüm çıkartmaya tenezzül etmemiş çok nadir gruplardan biri Cats In Practice. Kendilerine bunun nedenini sorduğumuzda aldığımız yanıtlar hem ilginç, hem de Türkiye'deki piyasanın ve müziğin geldiği yeri bize çarpıcı olarak gösteriyor..."

“Cats In Paractice, tarzda sinirsizlik ve ozgurluk anlayisi uzerine kurulmus bir grup. Gerek Turkiye’de gerekse yurt disinda ses getirmeyi basaran Cats In Practice, muzigini paylasmayi ve bu sayede sinirlara meydan okumayi seviyor.”

“Cats In Practice = Cover Project =, 24 Ekim 2003'de reklam, tanitim ve promosyon tekliflerinin degerlendirilmemesi ve ortak hareket edilememesi sonucunda karsilikli olarak Alt Kemanci ile olan anlasmasini bitirdi.”

“Bu ayki söylesi konugumuz Cats in Practice Müzik Toplulugu'ndan E. Mert Ertunc ve M. Pinar Gunay.Her ikiside neler soylemisler...”

“Cats In Practice grubunun kurulusu 2000 yilinin Aralik ayina uzanir. Bu tarihte vokalist Pinar Günay ve bas gitarist Mert Ertunc, birlikte uzun süredir devam eden müzik calismalarini, yolu ve felsefesi belirgin bir isim altinda toplamaya karar vermisti...”

“Son dönemlerde demolu Türk Rock gruplarinda bariz bir yükselme söz konusu. Bende acar muhabiriniz olarak hemen olaya el attim...”