Logged In As Admin: {{reverbUser.name}} ({{reverbUser.id_unique()}}), Acting As: {{reverbPageObject.data.name}} ({{reverbPageObject.id_unique}})
 
x

You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your ReverbNation experience.

AMORES PERROS / Bio

Tomáš Jaňour – zpěv, kytara
Josef Justich – kytara
Miroslav Bastl – basa, zpěv
Jan Suchý – bicí

Kapela Amores Perros vznikla v roce 2005. Poté prodělala během vývoje mnoho zásadních personálních změn. Od začátku, až do roku 2010 hráli kluci střídavě ve třech a ve čtyřech. Z původní sestavy zbyl pouze zakladatel Tomáš Jaňour. Až na počátku roku 2011 má kapela jistotu stálého složení čtyřech členů.

*2012*
Plzeňská punk/rocková kapela Amores Perros letos natočila ve studiu ExAvik (u Pavla Broma) svou v pořadí již třetí studiovou desku. Nové album nese název 4 netopýři. Deska obsahuje celkem 9 písní se stopáží něco málo přes 30 minut. Zatímco předchozí CD „Album podivuhodné chuti“ a EP „Máš toho dost...“ obsahovaly spíše klasické punkrockové skladby, novinkové album přináší v tomhle ohledu žánrově rozmanitější skladbu písní. Mimo jiné je to způsobené i tím, že se na písních tentokrát podílela autorsky celá kapela.
Album bylo pokřtěné 6. října 2012 v plzeňském klubu Pod Lampou. Nové CD bude samozřejmě k dostání v průběhu koncertní šňůry a také na bandzone profilu kapely. (http://bandzone.cz/amoresperros ).
Zásadní pro novou tvorbu se zdá být fakt, že se kapela před rokem rozrostla o dalšího člena na post baskytaristy, který výborně zapadl jak po hudební , tak lidské stránce. Kapela tak získala druhého kytaristu (původní baskytarista) a výrazně se tak oživil celkový sound kapely.
„Dvě kytary nám sluší, muzika je pestřejší a hlavně nyní máme dva schopné riffmakery s mírně odlišným stylem hraní (feelingem), skladbou riffu a hudebním vkusem, což se jeví jako velká výhoda. Naše hudba se tím částečně odpoutává od klasického punk rocku. Nový materiál je spíše rockový, místy s prvky moderního metalu.“
Zároveň se s natáčením nové desky od července kapela vrací na scénu po dlouhé koncertní odmlce. Nejaktuálnější novinkou, je videoklip, který byl natočen na píseň s názvem „Jsem v pohodě“.

General Info

Band Members
Tomáš Jaňour, Josef Justich, Jan Suchý, Miroslav Bastl
Artist Name
AMORES PERROS
Home Page
http://www.reverbnation.com/amoresperros
Genres
Rock

Contact Info

Location
Plzeň, CZ

Similar Artists

  • STRUNG OUT
  • Rise Against
  • Kreator Official
  • Sepultura
  • NOFX