Logged In As Admin: {{reverbUser.name}} ({{reverbUser.id_unique()}}), Acting As: {{reverbPageObject.data.name}} ({{reverbPageObject.id_unique}})
 
x

Open Way / Bio

Zespół OPEN WAY powstał w 2010 roku, lecz tak naprawdę pomysł założenia kapeli zrodził się wiosną 2009 roku. Założycielami zespołu są Tomek Bednarski, gitarzysta, kompozytor, autor tekstów i Sławek Kłodnicki, wokalista. Owocem ich współpracy był pierwszy singel zespołu pod tą samą nazwą „Open Way” na którym znalazły się utwory „Marzenie” i „Słowa nie warte nic”.
Policznych zmianach personalnych w 2010 roku wykrystalizował się obecny skład zespołu do którego dołączyli Paweł Gączyński, gitara basowa i Wojciech Mroczkowski, perkusja. W tym samym roku zespół wydaje pierwszą płytę zatytułowaną „Open Way” na której zadebiutowała Bożena Kłodnicka jako autorka tekstów.
Brzmienie zespołu to charakterystyczne gitary, z wyrażnie zarysowanym rytmem i śpiewem. Jest to jedna z nielicznych polskich grup rockowych powstałych zza oceanem.
Pierwszy kameralny koncert zespołu odbył sięw 2011r. Dużym sukcesem zespołu był zagrany support w New York City przed Lady Pank. Koncert ten stanowił doskonałą okazję dla zaprezentowania się przed szeroką publicznością. Należy nadmienić iż recenzje i opinie po koncercie były bardzo dobre.

General Info

Artist Name
Open Way
Profile Page
https://www.reverbnation.com/openway
Genres
Rock

Contact Info

Location
Trenton, NJ