x

You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your ReverbNation experience.

ONE / Press

“Zespół One w czwartym półfinale Must Be The Music 5 wszystkie karty postawił na swój cover Cocaine - Erica Claptona. Łączący pokolenia band uzależnił jurorów od swoich szalonych dźwięków i zdobył 4 głosy na TAK. Czy na Was też występ One zadziałał jak narkotyk?”

“Adam Malicki to 17-latek, który tworzy muzykę niebanalną, nadzwyczaj dojrzałą, a przy tym przepełnioną świeżością. Ze swoim zespołem One młody muzyk wystąpił w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej.”

“Rockowe brzmienie, osadzone w stylistyce lat 70., ale grane bardzo nowocześnie, to znak rozpoznawczy One. - Tata już od kołyski puszczał mi Deep Purple, Led Zeppelin czy Pink Floyd, może dlatego tak to słychać w naszej muzyce. W zespole grają moi nauczyciele! Wszystko zaczęło się od Agi Wachowskiej, potem demówki trafiły do naszego producenta Ryszarda Sygitowicza, znaleźliśmy muzyków sesyjnych i gramy - opowiada frontman grupy Adam Malicki. W tym roku gitarzysta kończy dopiero 18 lat, ale już bardzo świadomie docenia fakt, że może robić to, co jest jego pasją.”

Feedback